Inne wpisy

Kursy e-learningowe na stronie!

Z przyjemnością ogłaszam start nowego projektu 🙂
Zawsze marzyłem o pisaniu poradników, dzięki którym będę mógł przekazywać innym swoją wiedzę z zakresu wykorzystania technologii w edukacji. Długo myślałem jak to zrobić, aż w końcu zdecydowałem się na uruchomienie kursów e-learningowych na mojej stronie!

Aby przejść do listy dostępnych kursów (na start dostępny jest jeden, ale o każdym nowym będę informował na bieżąco 🙂 ) kliknij tutaj lub na obrazek poniżej:

 

 

 

Co wyróżnia przygotowywane przeze mnie kursy?

  • przejrzysty opis (krok po kroku),
  • nieskomplikowany język,
  • konieczność eksperymentowania z wykorzystaniem zdobytej wiedzy,
  • możliwość wygenerowania certyfikatu po ukończeniu kursu (przydatne do awansu zawodowego!),
  • krótkie testy sprawdzające na końcu nauki,
  • dostępność (kursy bezpłatne lub sprzedawane w atrakcyjnych cenach),

Pierwszym kursem, który pojawia się na stronie, jest zagadnienie, które przyda się wielu nauczycielom XXI wieku – a mianowicie “na warsztat” biorę podstawy obsługi oprogramowania do tablic interaktywnych: OpenSankore. Wybrałem ten program, ponieważ mimo swojego rozbudowania jest bezpłatny i można korzystać z niego praktycznie bez ograniczeń 🙂 Zapraszam do nauki!

 

 

 

Daj znać co sądzisz o pomyśle kursów online oraz jakie masz wrażenia po pierwszym kursie dot. OpenSankore! Jeśli znajdziesz jakieś błędy lub napotkasz problemy – niezwłocznie zgłaszaj je do mnie poprzez formularz kontaktowy.

Z niecierpliwością czekam na Twoją opinię 🙂

PS: Do rejestracji na stronie możesz użyć Facebooka lub linka “Register” 😉 Niedługo postaram się zmodyfikować ekran logowania aby był bardziej czytelny dla użytkownika.

 

Udostępnij tego posta dalej!
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Loading...